logo

Анонс


12 квітня 2016 року.

Палац Спорту

м.Київ, Спортивна площа, 1

Ти це не пропустиш!

The Prodigy у Києві!

Прийди і відчуй брутальну енергію музики.

Концерт The Prodigy у Києві 2016

Реклама

РекламаФільм про Prodigy покажуть в кінотеатрах

 Prodigy випустять свій перший повнометражний фільм, який покажуть в окремих кінотеатрах протягом одного вечора тільки в четвер 31 березня.

 

У фільмі під назвою "World's On Fire" буде показано найбільше шоу Prodigy на сьогоднішній день, яке відбулося на фестивалі Warrior's Dance Festival в Milton Keynes Bowl в липні 2010 року.

Ось що група розповіла про цей концерт:"Ми багато думали про місце, де ми могли б провести найкращу вечірку, ми ніколи не хотіли типового концерту на стадіоні, тому саме Milton Keynes Bowl ідеально підходило для нашого власного Warrior’s Dance фестивалю, тому що воно здавалось як божевільна вечірка в полі. Ніч була грандіозна для нас. Це було важливо для нас, щоб донести правильні день і ніч фестивалю, щоб люди запам'ятали і створили таку ж несамовиту атмосферу, як була коли ми грали в Brixton Academy .... і так і було. Стоячи на цій сцені нас переповнювали тріумфальні почуття, і коли все розпочалось, ми дивилися, і ми були F***in  горді ".

 Фільм включає в себе класичні хіти Prodigy "Firestarter", "Breathe", і "Smack My B**CH Up", а також аудіо-композиції від Liam’a. 

Режисером фільму став Paul Dugdale, який відомий шанувальникам групи по відео з концертів, які група регулярно викладала на YouTube.

 

На всіх показах будуть також представлено ексклюзивний і раніше не демонстрований короткометражний фільм, знятий в дорозі під час їхнього туру "Invaders Must Die" у Бразилії.

Трейлер до фільму можна переглянути нижче:

 

The Prodigy - фільм про групу

 Швидкий пошук

Голосуємо

На скількох концертах The Prodigy ти був?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5 і більше
  • Планую прийти 12.04.2016 вперше!
 

Поділитись з друзями