logo

Анонс


12 квітня 2016 року.

Палац Спорту

м.Київ, Спортивна площа, 1

Ти це не пропустиш!

The Prodigy у Києві!

Прийди і відчуй брутальну енергію музики.

Концерт The Prodigy у Києві 2016

Реклама

РекламаThe Proxy на розігріві буде на розігріві в МВЦ

У свої двадцять із гаком років The Proxy об'їздив з виступами всю Європу і відзначився на найвідоміших танцювальних вечірках. Навіть зараз, щоб виступити з легендарними The Prodigy, The Proxy перерве своє європейське турне.


 The Proxy спочатку грав драм-н-басс в підмосковному клубі, потім вечірки прикрилися, і він з друзями вирішив зробити студію. З аранжувальника та автора рекламних джинглів вийшов талановитий ді-джей, який робить ремікси на найвідоміші треки зарубіжних виконавців, та так, що вони виходять краще оригіналів, і, крім іншого, пише свою музику.

 Зліт The Proxy був воістину стрімким. З підмосковного клубу музикант перебрався до найвідоміших закладів Лондона, Берліна, Барселони та інших європейських міст.

 Для виступу на розігріві у британців The Proxy просить найкраще обладнання: димові машини, стробоскопи, лазерні установки. Значить, шоу буде значним ще до того, як на сцену вийдуть The Prodigy. Сет DJ Proxy триватиме не менше години. Між виступами The Proxy і The Prodigy не планується ніяких технічних перерв. Цей драйв на межі найвищих емоцій буде тримати публіку більше двох з половиною годин.Швидкий пошук

Голосуємо

На скількох концертах The Prodigy ти був?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5 і більше
  • Планую прийти 12.04.2016 вперше!
 

Поділитись з друзями