Новый альбом не загорами

Все про творчість The Prodigy

Модератор: SJ

Новый альбом не загорами

Повідомлення centurion_kiev » 07 серпня 2009, 07:55

По словам Лямкина и Флинта на данный момент кипит работа над новым альбомом.

http://www.dailystar.co.uk/playlist/vie ... p-ruckin-/

Quote:
THE Prodigy have put their longevity down to the fact they never shy away from internal scrapping.

The legendary dance outfit picked up Best Single at the Kerrang! Awards bash on Monday.

And fifth album Invaders Must Die has put them back on the map, making them huge draws at this summer’s festivals.

Beats man Liam Howlett, 37, told me: “This album is the result of the last 10 years and coming from some really hard times.

“We got back in touch as friends again. We never split up, even though people like to say we did.

“We felt comfortable with finally nailing this album and whatever happened after it wasn’t important as we felt success from the studio.

“The next album will probably be recorded while we are still on tour, but first we need to have a bust-up.”

Liam and bandmate Keith Flint, 39, were on top from when I hooked up with them backstage, happily parading their K gong decorated with a Barbie doll.

With his pierced tongue firmly in his cheek Keith added: “We are jiving and putting little one-liners towards each other at the minute.

“Then on Thursday I’ll leave Liam a really nasty voicemail in the early hours just to start the paranoia going.

“We’ll leave it for a year or more maybe and then come back and get stuck into serious songwriting.”

Since leaving four years betweentheir last disc, The Prodigy have never stopped touring and still have Reading and Leeds Festival to turn into raves this month.

Keith insisted: “It is about the live shows. You can fan your ego by looking at your chart position or Googling yourself. I’ve never Googled myself.

“Everything I do relates to the band and everything I do I think how it may influence the band because it is so precious you can’t pollute it.

“You can’t f*** with this because once you have then there is no coming back – it is always on your mind.”
[/b]
CENTURION
centurion_kiev
Фан форуму
Фан форуму

Повідомлення: 642

Повідомлення Lobomber » 07 серпня 2009, 11:50

Перекладіть будь-ласка!!!.. :-D
Charly says always tell your mummy before you go off somewhere.
Lobomber
Новачок
Новачок

Повідомлення: 124

Повідомлення Trigger » 07 серпня 2009, 18:27

+1 need translate=))сорри за мой французкий
рэйвер со стажем
Trigger
The Oldest Fan

Повідомлення: 787

Повідомлення N-Dru » 07 серпня 2009, 19:23

Якшо буду мати час на вихідних попробую перекласти :grin:
N-Dru
Модератор
Модератор

Повідомлення: 699

Повідомлення SJ » 08 серпня 2009, 20:38

интервью ржачное, Киф гуглит сам себя :D
last.fm/user/sjprodigy
SJ
Модератор
Модератор

Повідомлення: 2241

Re:

Повідомлення FanPro » 12 листопада 2009, 19:43

SJ написав:интервью ржачное, Киф гуглит сам себя :D

Наоборот Кейт сказал, что он никогда таким не занимается =)
FanPro
Новачок
Новачок

Повідомлення: 5

Re: Re:

Повідомлення SJ » 13 листопада 2009, 23:17

FanPro написав:
SJ написав:интервью ржачное, Киф гуглит сам себя :D

Наоборот Кейт сказал, что он никогда таким не занимается =)

Но он задумівался над єтим :D
last.fm/user/sjprodigy
SJ
Модератор
Модератор

Повідомлення: 2241

Re: Новый альбом не загорами

Повідомлення Dirty Beat » 14 листопада 2009, 00:53

20 РОКІВ! ! ! ! ЦЕ БУДЕ МЕГА ПОДІЯ ! АЛЬБОМ ЯКИЙ ЗАПАМЯТАЄТЬСЯ НА ДОВГО !
МАБУТЬ БУДЕ ГУЧНЕ ТА ГРАНДІОЗНЕ ШОУ ! ! ДУМАЮ В УКРАЇНУ ПРИЇДУТЬ ОБОВЯЗКОВО! ! УРА ! ! WE A THE PRODIGY! ! !
~~..Funky Shit..~~
Dirty Beat
Новачок
Новачок

Повідомлення: 26

Повідомлення Dirty Beat » 16 листопада 2009, 18:17

Ось Переклав через Google . Переклад гавно , але можна трохи прчитати!!!!!!!

The Prodigy створили свій довголіття вниз з тим, вони ніколи не ухилятися від внутрішній злам.

Екіпірування легендарного танцю взяв Best Single на Kerrang! Нагороди Баш на понеділок.

І по-п'яте загарбників альбому Must Die поставив їх назад на карту, роблячи їх величезні звертає на фестивалях цього літа.

Beats людини Liam Howlett, 37, сказав мені: "Цей альбом є результатом останніх 10 років і що представляють деякі дійсно важкі часи.

"Ми повернулися в контакті як друзі знову. Ми ніколи не розпалася, хоча люди хотіли б сказати, що ми зробили.

"Ми відчували себе комфортно, нарешті, прибивали цей альбом і все, що сталося після того, це не важливо, як ми відчували успіх від студії.

"Наступний альбом буде, ймовірно, буде записаний у той час як ми все ще на гастролях, але спочатку нам потрібно мати Bust-Up".

Ліам і одногрупник Кейт Флінт, 39, були на висоті від підключили, коли я з ними за лаштунками, щасливо напоказ свої K гонг прикрашені ляльки Барбі.

З його пірсинг на мові міцно щоку Кейта додав: "Ми Jiving і покласти трохи однострочнікі по відношенню один до одного на хвилину.

"Тоді в четвер я піду Liam дійсно неприємний голосової пошти в перші години тільки для запуску параною збираюся.

"Ми будемо залишити його на рік або більше, може бути, а потім повернутися і застрягти в серйозних пісень."

Після відходу з чотирьох років betweentheir останній диск The Prodigy ніколи не зупинив Touring і до цих пір Редінг і Лідс фестиваль перетвориться Культура в цьому місяці.

Кейт наполягав: "Мова йде про живих виступах. Ви можете вентилятор ваше его, дивлячись на діаграмі позиція чи Googling себе. Я ніколи не Googled себе.

"Все, я пов'язаний з групою, і все, що роблю я думаю, як це може вплинути на групи, тому що це так дорого не може осквернити його.

"Ви can'tf *** з цим, тому як тільки ви тоді не повертається - це завжди на думці." [/ B]
Що це за херня :mad: я намагався редагувати , А ПОТІМ ПОДУМАВ ...... ТА НУ ЙОГО В ДУПУ!!!!! :x
~~..Funky Shit..~~
Dirty Beat
Новачок
Новачок

Повідомлення: 26

Повідомлення Dirty Beat » 16 листопада 2009, 18:19

ХЕРНЯ :shock: :shock:
~~..Funky Shit..~~
Dirty Beat
Новачок
Новачок