2015 - The Day Is My Enemy

Все про творчість The Prodigy

Модератор: SJ

Re: 2015 - The Day Is My Enemy

Повідомлення Циба » 16 березня 2015, 22:10

блін, то грусть якась (( більше як біснуватий Maxim періоду Hell's Kitchen :( я, мож, не шарю, але я вперше не розумію "дікій васторг" чуваків на інших сайтах

>> Фак, ну ведь реально лучшее с 97 года.

>> по-моему однозначно лучший трек от группы за последние лет 15!!! порадовал, батько!

мда...
Циба
Новачок
Новачок

Повідомлення: 131

Повідомлення serjcat » 17 березня 2015, 15:51

Не скажу что я в восторге, но скажу что трек мощный.
Много людей ожидают того звука, что был в 97 году. Если взять отдельно каждый альбом, то каждый альбом звучит по новому. И если будет следующий альбом после The Day Is My Enemy - тот альбом будет с другим звуком.
По моему, звук у них просто поменялся.
Мне кажется, что пофиг - какой звук, главное слушать то, что нравится.
Меня лично новое звучание полностью устраивает, особенно в треке Wild Frontier.
serjcat
Новачок
Новачок

Повідомлення: 21

Повідомлення gnatos » 19 березня 2015, 00:48

Чуваки ,кто из Киева? Давайте замутим пати в честь выпуска альбома. Кто за ?!
gnatos
Новачок
Новачок

Повідомлення: 3

Повідомлення gnatos » 19 березня 2015, 00:51

PATY IN KIEV ! 2015
gnatos
Новачок
Новачок

Повідомлення: 3

Повідомлення serjcat » 19 березня 2015, 22:59

Я из Киева. Насчёт замутить пати - я не против. Единственный момент - что-то организовывать - у меня желания нет. Я готов просто подойти на пати, повисеть под Продиджи и поехать домой. Кстати, кто-то уже вроде отписывался насчёт замутить пати по случаю выхода альбома и вроде писал, что может заняться организацией.

По самому альбому - есть информация, что в понедельник, 23 марта, альбом будут крутить на западном радио и что может состояться утечка альбома в сеть.

Незнаю, насколько это те же записи, что я выкладывал ранее
Rock-weiler: https://www.youtube.com/watch?v=ArHt_8H8vks
Get your fight on: https://www.youtube.com/watch?v=uwL75EbIujI
Wall of death: https://www.youtube.com/watch?v=uwL75EbIujI
Roadblox: https://www.youtube.com/watch?v=yWPqf3ND2ng
serjcat
Новачок
Новачок

Повідомлення Циба » 23 березня 2015, 10:42

шо, пацани, все ж злили альбом в мережу/vk? тут бачу на vk є пост з zip-архівом (117 мб)

update: читаю відгуки на рос. форумі про самі треки. якісь вони невтішні...
Циба
Новачок
Новачок

Повідомлення serjcat » 23 березня 2015, 11:12

Да, альбом слили. Щас сижу слушаю.
1. Что бы сформировать своё мнение - необходимо самому послушать обязательно. И не один раз. На российском форуме часто отзывы плохие, причём обо всём. Я думаю - это потому что люди в россии злые из-за уровня жизни + много бухают.
2. Я в любом случае куплю CD, что бы поддержать группу.
serjcat
Новачок
Новачок

Повідомлення Циба » 23 березня 2015, 12:22

чувак, в нас таких людей повно також, на жаль ) менше з тим

кажуть, є флешбеки типу "Get Your Fight On дуже подібний на Take Me to the Hospital" і "Ibiza подібна на Mescaline". і ше Invisible Sun дуже хвалять, порівнюючи ледь не з баладами, причому звучання дуже, кажуть, нетипове для продігів і відсилає до Weather Experience

в мене ше 7 днів :D
Циба
Новачок
Новачок

Повідомлення serjcat » 23 березня 2015, 13:24

Послушал альбом - смешанное впечатление, не могу сказать однозначно. На западном форуме, отзывы, кстати, нормальные.
Очень ждал Roadblox. Щас это мой самый любимый трек на альбоме.
Invisible Sun прикольный, кстати, там дабстеп, но сделано музыкально и с душой.
Get your Fight On мне понравился, больше нравится, чем Take Me To The Hospital ( оба трека похожи ).
Medicine тоже наяривает хорошо. Значительно лучше, чем старый реворк на ютубе.
Rok-Weiler ожидал, что будет как на концертах 2014 года - версия на альбоме более жёсткая. Мне больше концертная нравилась.
Пройдёт время - уши отдохнут, мозг переварит новую информацию и ещё раз заценю альбом. Помню, что The Fat Of The Land тоже далеко не с первого раза прохавал, ибо звук опережал время.
В целом, могу сказать, что новый альбом мне нравится раза в три больше, чем Invaders Must Die.
Будет круто побывать на концерте.
Интересный момент - с момента попадания альбома в сеть - на западном форуме добавляется 1-5 комментариев в минуту. У людей такая радость, аж приятно что знаю английский)
serjcat
Новачок
Новачок

Повідомлення Циба » 26 березня 2015, 23:22

я написав:є флешбеки типу "Get Your Fight On дуже подібний на Take Me to the Hospital" і "Ibiza подібна на Mescaline"

треки стали доступні ше до релізу альбому. послухав. Ibiza -- срака повна на пару з AONOвським Get Up, Get Off. я просто не розумію, як таке може попасти до альбому. Rhythm Bomb, в принципі, має цікаву задумку, але примітивний початок і відсутність основної лінії ніби ставить питання: а де трек почався і де закінчився? я хз, потенціал треку, імхо, був великий. Get Your Fight On взагалі пролетів як пустий звук. ні про шо. зі всіх семи треків, які стали доступні, виділити можу хіба The Day Is My Enemy. все решта - пустота, яка не вартує 6 років, витрачених на написання альбому. маю ше надію на Beyond the Deathray і Invisible Sun. то грусть, пацани
Циба
Новачок
Новачок

Повідомлення serjcat » 28 березня 2015, 13:19

Послушал во FLAC - действительно разница чувствуется по сравнению с mp3.
Как по мне - лучший альбом группы.
serjcat
Новачок
Новачок

Повідомлення serjcat » 30 березня 2015, 10:19

Поздравляю всех! Сегодня, 30 марта, альбом официально вышел.
serjcat
Новачок
Новачок

Повідомлення Циба » 30 березня 2015, 11:22

вобщєм, пацани, альбом все ж крутий. як на мене, основний потенціал залишили до релізу

дуже сподобався Rok-Weiler, і, до речі, нафталіном пахне, але таким кльовим, десь з періоду раннього дитинства. сподіваюсь то, шо потім будуть називати бетками роквайлера, потім випустять якось окремо. дуже все ж круто звучав в декількох (я не помиляюсь?) версіях на концертах. дуже круто. Beyond the Deathray -- просто дуже гарно. дуже. однозачно, буде на ріпіті в перемішку з чимось іншим. Roadblox -- якраз за те я люблю продігів, за "агресивну" мелодику. я далеко не поціновувач музики і залип буквально на кількох групах, які формували мої тим обмежені смаки. таке собі олдо. Invisible Sun -- я би ніколи не сказав, шо то продігі, але, на мене, чудове завершення "злого" альбому

і ше: з Rhythm Bomb можна було б канфєтку замутити. мені все ж не подобається, і дійсно шкода, шо він побачив світ саме в такому вигляді. Medicine, Destroy, Rise of Eagles, Ibiza викинути з альбому

по звьоздочькам в мене десь отак:

★★★★★: The Day Is My Enemy, Rok-Weiler, Beyond the Deathray, Roadblox, Invisible Sun
★★★★☆: Rebel Radio, Wild Frontier, Get Your Fight On
★★★☆☆: Nasty, Rhythm Bomb, Wall of Death
★★☆☆☆: Destroy, Medicine
★☆☆☆☆: Ibiza, Rise of the Eagles

цей альбом набагато краще зайшов, і я точно далеко не раз буду його слухати. порівнювати з The Fat of the Land / AONO / IMD також не буду -- то просто інша музика. повтори семплів чи бітів -- ок, нічого страшного. все-одно, дуже круто. я десь таку саму надію мав на альбом Marilyn Manson "The Pale Emperor", але я ледь дослухав його один раз -- напряжно слухати алканавта-жирдяя. THE PRODIGY у його віці віджигають. альбом, однозначно, дуже хороший і атмосферний

(в середині Beyond the Deathray, таке враження, залишили один прівєтік у вигляді дуже заглушеного і короткого семпла з Narayan)

edit: я чогось думав, шо Invisible Sun останній на альбомі...
edit2: інтро Rok-Weiler мені нагадує альбом Маріни Журавльової -- не питайте, то флешбек з дитинства теж :D
Циба
Новачок
Новачок

Повідомлення Циба » 17 квітня 2015, 22:22

кліп на ібіцу ше більший шлак, ніж сам трек. лажа, пацани
Циба
Новачок
Новачок

Повідомлення N-Dru » 18 травня 2015, 17:28

Циба написав:вобщєм, пацани, альбом все ж крутий.

Погоджусь з попереднім оратором :-D Якщо б я складав свій хіт-парад треків цього альбому, мабуть все було б приблизно так само як і в Циби за одним вийнятком. Трек Wall of Death мене якось більше зачепив. Хоча я розумію, що він ніби не до кінця дороблений, таке враження, що вже не було часу але коли слухаєш так і хочеться всіх посилати в унісон з треком :-x Качає, короче... А от Rebel Radio навпаки, щось не дуже...
Загалом, як тут вже казали, альбом більше подобається ніж Invaders. Ну і звичайно ж, CD замовив для підтримки групи.
Сподіваюсь концерт не заставить себе довго чекати :yeah:
N-Dru
Модератор
Модератор

Повідомлення: 699

Поперед.Далі

Повернутись до The Prodigy

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість