Соціальні мережі - добро чи зло?

Комп`ютери, Інтернет, мобіли

Модератори: SJ, valeron

Чи користуєтесь Ви соціальними мережами?

Так
5
83%
Ні
1
17%
Що за нах?
0
Немає голосів

Всього голосів : 6

Соціальні мережі - добро чи зло?

Повідомлення A1 » 11 червня 2011, 12:09

Цікавить Ваше ставлення до всіх цих соціальних мереж: Однокласники, Вконтакті, Facebook, Твітер і тому подібних. Чи користуєтесь, який прікол в них і так далі. Сам не користуюсь і вважаю їх суцільним злом :).
.:Fuck ’em and their law:.
A1
Адмін
Адмін

Повідомлення: 2582

Re: Соціальні мережі - добро чи зло?

Повідомлення SJ » 15 червня 2011, 20:09

Пользуюсь фейсбуком и линкедин, есть интересные стороны - например узнавать новости из сферы твоих интересов гораздо удобней и точечней.
last.fm/user/sjprodigy
SJ
Модератор
Модератор

Повідомлення: 2234

Повідомлення Циба » 17 червня 2011, 13:11

а вот лінкєдін непогано замучєний, да. правда, терпіти не можу коли всі пишуть в "про себе" шось накшталт "моя мета - здобувати знання вміння навички фах і тд і тп", пофіг шо то може бути далеко від правди. в мене там в тому розділі резюме, яке набагато більш інформативне

а вот лєнта навастєй на фб біше на срачь пахоже (як і твіттер в якому я так і не знайшов як пріоритезувати фолловінг-списки). чесно кажучи, я дальше не можу поняти чого воно не зроблено в стилі RSS-агрегатора Google Reader: коли новину відкриваєш - вона автоматично вважається прочитаною, без ніяких там переходів по лінках і пацаватих мікрокнопок "сховати допис" і на другий раз не показується. якшо хочеш - старриш собі той запис і всьо. в ітогє в мене вся та лєнта навастєй попалась під роздачу "приховати назавжди" причому для всіх як і друзів так і лайків. і да, UI в фб просто жахливий сам по собі. вроді і користуюсь не мало, але я ніяк не можу зрозуміти чим вони керувались створюючи такі переходи по сторінках, коли всьо вразномьот роскідано

вкантактішко, сцуко, дєрзкій - плювати йому я так поняв як і на претензії будь-кого зі сторони, так і на потреби власних юзерів. кстаті, непогані діскусії чітав по поводу прінудітєльного откритія міру френдліста з вк. і це при тому шо всі вже всіх пофрендили. гадость, лупоглаза гадость, єйбогу. благо в скайпі/аські до того не догадаюцця. согласітєсь, світити связямі мяко гаваря не завжди харашо

і ше... ужасно, ужасно просто бісять "Like!" на кожному сайті, або Reddit, або VK, Buzz і тд -- вот накій х питаєцця мене регулярно на ютубі питати чи я не хочю случайом пошарити той відос на твіттирі чі ше дето... ну раз сказав, ну три, но нашо біше - не знаю. надобно було би цейвот, поритися на userscripts

всьо шо можу сказати: annoying evil
Циба
Новачок
Новачок

Повідомлення: 128

Повідомлення sunniva » 15 червня 2013, 09:53

Розділив тему і трохи підредагував твій пост, ЕсДжей

cards
Востаннє редагувалось sunniva в 06 січня 2016, 09:40, всього редагувалось 3 разів.
sunniva
Новачок
Новачок

Повідомлення: 1

Повідомлення N-Dru » 19 червня 2013, 19:26

Користуюсь Мордокнигою і Вконтакті. І то Вконтакті хіба музику слухаю. От недавно почалась метушня з авторськими правами і все таке і кажуть, що з Вконтакті почали видаляти закордонну музику. Якщо закриють, то взагалі звідти можна видалятись нафіг.
N-Dru
Модератор
Модератор

Повідомлення: 699

Повернутись до Hi-Tech

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість