Швидкість Інтернету

Комп`ютери, Інтернет, мобіли

Модератори: SJ, valeron

Повідомлення A1 » 09 січня 2006, 10:27

mcandre
Скільки коштує та виділенка від Укртелекому? То ADSL?

пошук рулить, а точніше їх сайт :wink:

http://www.lviv.ukrtelecom.ua/
.:Fuck ’em and their law:.
A1
Адмін
Адмін

Повідомлення: 2582

Повідомлення mcandre » 09 січня 2006, 11:07

ОГО:)
mcandre

Повідомлення A1 » 09 січня 2006, 16:48

Фарлеп знизив ціни, якщо в них не буде таких за_бів як в Укртелекома, будем підключатись 8)
A1
Адмін
Адмін

Повідомлення mcandre » 10 січня 2006, 20:39

Щойно дзвонив у гарячу лінію Укртелекому за їхнім телефоном сервісної підтримки 8-800-507-0-507.
Оператор: „Гаряча лінія – 3 корочки!” :-D
Я: ”Я, взагалі-то, набирав Укртелеком, гарячу лінію по торг марці „ОГО”
Оператор: „Перепрошую… Укртелеком, слухаю вас…” :-D :-D :-D

Сьогодні зацікавився їхнім одним тарифним пакетом:
1) Установча плата за підключення – 290 грн.
2) Абонентна плата за користування ADSL-підключенням зі швидкістю 512 Кбіт/с (приймання), 256 Кбіт/с (передавання)
3) Врахований обсяг прийнятої та переданої інформації - 512 Мбайт
4) Розмiр оплати – 61-44 грн.

Подумав, що нарешті знайшов те, що шукав! За 62 грн мав би вдома виділенку. Але уточнив і зникла вся радість.

5) Абонентна плата за користування модемом – 10 грн. (то ше півбіди)
6) Абонентна плата за підтримку постійної ІР-адреси – 20 грн.

Простіше кажучи, за 512 мб в місяць доведеться викласти 62+10+20=92 грн на місяць!
З ПДВ то приблизно 110 грн! І куди зникли ті 62 грн??
mcandre

Повідомлення DOS_Logic » 10 січня 2006, 23:47

Незнаю як, де а у мене в Івано-Франківську в центральному переговорному пункті (від Укртелекому)
є інтернет клуб, там виділенка 115 кбайт/с на 7 компів, правда дисководи не підключені, а запис того шо скачав на диск 4,5 грн, оплата в будні дні по студенському 2.80 грн/год, а у вихідні 1.4 грн/год !!!!, так от я ходжу з флешкрю туди майже щодня, забираю що скачалось і ставлю щось нове на закачку, качаю флешгетом, який трохи змінив щоб народ не зміг зупинити закачування файлі, папка куди качає флешгет прихована (не відображається в експлорері) і до неї я відкрив мережевий доступ (щоб мати доступ до скачаного з любого компа :-D ) і поставив цю папку на пароль (щоб інші не заходили)
Not found
DOS_Logic
Новачок
Новачок

Повідомлення: 37

Повідомлення VooDoo » 10 січня 2006, 23:56

DOS_Logic
шайтан бля, поощряю! :D
No one. Ever. Really. Dies.

junglist movement!!!

Зображення
VooDoo
V.I.P.
V.I.P.

Повідомлення: 1285

Повідомлення jediz » 11 січня 2006, 13:47

mcandre написав:Щойно дзвонив у гарячу лінію
Сьогодні зацікавився їхнім одним тарифним пакетом:
1) Установча плата за підключення – 290 грн.
2) Абонентна плата за користування ADSL-підключенням зі швидкістю 512 Кбіт/с (приймання), 256 Кбіт/с (передавання)
3) Врахований обсяг прийнятої та переданої інформації - 512 Мбайт
4) Розмiр оплати – 61-44 грн.

5) Абонентна плата за користування модемом – 10 грн. (то ше півбіди)
6) Абонентна плата за підтримку постійної ІР-адреси – 20 грн.

Питання.
Навіщо тобі фіксований ІП? для вебмані, чи для власного сервака дома.
Мені наприклад фіксоване ІП є досить потрібним, так як маю багато баз на МуСКУЛі і зєднуюсь під рутом..то бажано шоби не посніфили пас.(Хоча й так під ВПНом сижу,іноді :roll: )..Але справа у тому, шо діапазон по підмережі на адсль, зовнішній ІП один - 82.207.%
тобто "наполовину" фіксований. Наразі мені вистарчає.
От коли сервак дома піднімати, оце вже друге питання.
а стосовно "512 мб в місяць" - то це обєм, ледве на тиждень на такій швидкості лазити по вебу., мовчу вже про те, щоби щось тягнути.
В мене зара 512 на скачку....і от прийшов сьогодні рахунок на 590 грн. :)
при тому, що 1.5 гб за півціни. На довнлоад у мене інша виділенка на 115кбпс асинхронного, з анлімітом по трафу:) отам то і качаю :) а дома - аська, інтернет експлорер, аська і авпУпдейт :)
якщо є бажання багато тягнути(і лінія хороша) краще ставити собі ХдДсль на 115 кбпс за 350 грн\місяць і вбивати рапіду:)
Нема нічого страшнішого за програміста і дизайнера в одній особі.
Зображення
jediz
Web-Designer

Повідомлення: 28

Повідомлення jediz » 11 січня 2006, 13:49

2 DOS_Logic
:) нормально)
Зображення
jediz
Web-Designer

Повідомлення mcandre » 11 січня 2006, 15:45

Jediz,
Навіщо тобі фіксований ІП?

Мені не потрібне постійне айпі, але в угоді є примітка 1: "При користуванні послугою ОГО! за тарифними планами, зазначеними у пунктах 1-6, виділяється і надається в користування одна динамічна ІР-адреса" "Абонентна плата за підтримку постійної ІР-адреси (за одиницю) місяць 20-00". Я зрозумів так, що я буду ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ оплачувати постійне айпі.
а стосовно "512 мб в місяць" - то це обєм, ледве на тиждень на такій швидкості лазити по вебу

думаю, якщо економно використовувати для домашніх потреб то цього мало б вистачити. це по 17 мб в день.
В мене зара 512 на скачку....і от прийшов сьогодні рахунок на 590 грн.

у мене шось схоже, десь до 20 гіг на місяць. отам теж качаю 8) . а вдома хотів би просто мати стабільний ПОСТІЙНИЙ конект. навіть якщо тільки 512 мб. і шоб десь 60 грн/місяць - тоді б було супер! :-D навіть якщо на швидкості 64к - коли я вдома, я рідко кудись спішу :lol:
mcandre

Повідомлення valeron » 11 січня 2006, 16:14

jediz написав:якщо є бажання багато тягнути(і лінія хороша) краще ставити собі ХдДсль на 115 кбпс за 350 грн\місяць і вбивати рапіду:)

Ебал я тот xDSL, у меня он на работе стоит.
Самая большая проблема - залипание модемов. Для инета ещё полбеды, а вот когда с рапидшары 15 метров стянул, а на 16-м коннект подвис - хочется модем снять со стены и разъебать об неё же :mad: :mad: :mad:
Будьте осторожны!!! Модератор не опохмелился!!!
valeron
Модератор
Модератор

Повідомлення: 228

Повідомлення A1 » 11 січня 2006, 16:26

думаю, якщо економно використовувати для домашніх потреб то цього мало б вистачити. це по 17 мб в день.

коли входиш в смак, тоді буде тобі мало 17 мб. по собі знаю, за перших 2 тижні весь трафік(1 Гб) виюзував, а потім сидів і економив
A1
Адмін
Адмін

Повідомлення valeron » 11 січня 2006, 16:28

mcandre написав:Мені не потрібне постійне айпі, але в угоді є примітка 1: "При користуванні послугою ОГО! за тарифними планами, зазначеними у пунктах 1-6, виділяється і надається в користування одна динамічна ІР-адреса" "Абонентна плата за підтримку постійної ІР-адреси (за одиницю) місяць 20-00". Я зрозумів так, що я буду ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ оплачувати постійне айпі.

Ты форму заказа на сайте видел?
Там можно выбрать "Так" чи "Нi".
Будьте осторожны!!! Модератор не опохмелился!!!
valeron
Модератор
Модератор

Повідомлення: 228

Повідомлення SJ » 11 січня 2006, 17:13

Если повезет установлю себе выделенку - 2мб\с - в ближайшие месяцы :)
last.fm/user/sjprodigy
SJ
Модератор
Модератор

Повідомлення: 2234

Повідомлення jediz » 11 січня 2006, 19:25

Ото полеміка пішла :0)
Если повезет установлю себе выделенку - 2мб\с - в ближайшие месяцы

а толку? ..мені також фіня собі зрбити 2 мб, тільки траф рости буде. Принципово нехотів на 2 мб. 512 " потолком" вистарчило, і он-лайн тв дивитись можна і все..ну хіба фільми тягнути трохи довше.
А ти прікінь, полізла тобі прога якась апдейтитися... чи шось у фоні пішло, та якшо траф лімітований та обанкрутитися можна.. А ше прикинь, засів у тебе кінь(троян), який АВП не палиться, а кінь-то сокс-спам... починає спамити....ууууу... та там так траф піде шо ну нах!!.(прошу пробачення, якщо Ви упевнені на 99% що можете себе від цього уберегти).
а стосовно 17 мб.на день - надто сухий розрахунок...глянь якось скільки накачалося інфи при простому лаженню по вебу після 4 годинного конекту.
а якщо періодично фотки нетом переглядаєш, то за пару хвилин 30-40 мег - гарантовано. Такшо дивись сам.
..а відключати графіку, - ну може самий провірений спосіб економії трафу. хоча нє, самий провірений спосіб економії трафу - сидіти без нета.
З валероном солідарний, хДСЛЬ - мрак повний, а ше ті модеми "сіріус", на мертвій лінії вмерають зразу.
Зображення
jediz
Web-Designer

Повідомлення mcandre » 11 січня 2006, 22:56

перспектива - домашні мережі.
мені тут обіцяють - 10 коп. увечері і 20 вдень.
хто шо думає про то?
mcandre

Поперед.Далі

Повернутись до Hi-Tech

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей