Хто де був за кордоном?

Любі теми, які не ввійшли в попередні розділи

Модератори: SJ, valeron

Хто де був за кордоном?

Повідомлення N-Dru » 29 жовтня 2007, 23:13

Щойно повернувся з Польщі і мені стало цікаво де за кордоном неньки України бували наші форумчани. Насправді це був мій перший виїзд за кордон :) Тепер маю намір поїздити ще десь, подивитись. Дуже сподобалось і дуже цікаво...
N-Dru
Модератор
Модератор

Повідомлення: 699

Повідомлення A1 » 30 жовтня 2007, 07:24

буду скромним, тому промовчу :grin:
.:Fuck ’em and their law:.
A1
Адмін
Адмін

Повідомлення: 2582

Повідомлення anastasio » 30 жовтня 2007, 08:17

Ніде не був.. Тіки під Молдавською границею :-D
The Prodigy Були, Є, І будуть!
anastasio
Новачок
Новачок

Повідомлення: 186

Повідомлення vetal » 30 жовтня 2007, 19:57

Був в Монголії. 2 роки там жив малим. Ходив там в дитячий садок, правда не з монголами, а з росіянами в основному.
Там дуже сухо і вітер постійно дує. Від цього коли приїхав мав вузькі очі.
Монголи по одягу тоді поділялись на дві групи: ті, які були більш просунуті і сучасні, і ті, які ходили в націонвльних костюмах, в таких закручених чоботах, з широкими поясами і жили в Юртах. Не в образу другим, але від них постійно пахло баранячим жиром.
Купа храмів різних старовинних, був парку з величезними бетонними динозаврами. Там тоді вже було дофіга японської техніки. Тоді я перший раз попробував жувачки, китайські... Короч зачотна країна.
vetal
Новачок
Новачок

Повідомлення: 121

Повідомлення WIIP » 30 жовтня 2007, 21:51

:grin: ги, а була тільки в Росії...))))
В Петербурзі....
ну як, я подорожувати ненавиджу, але коли кудись їду - то тоді ужасно не хочу додому назад :D

Отака я людина)

Пітер мені спочатку здався пригніченим, ДУЖЕ сірим містом... але, потім погулявши, вийшло сонечко, освітивши величезні кам"яні будівлі, а колия побувала в Перергофі - то мені там і прийшов капець)))) Там НУ ДуЖЕ красиво! всім раджу)
Кунсткамера мене вразила по-чорному((((
Особливо кімната з різними уродами, мізками(головами, органами, імбріонами) в банках...
я люблю такі штуки... а потім ночами спати не можу... ну все рівно не можу вдержатись не піти і не подивитись((
ееее...ее......
WIIP
Мешканець форуму
Мешканець форуму

Повідомлення: 794

Повідомлення Serge » 31 жовтня 2007, 06:34

Все, что мне запомнилось из нашей с друзьями поездки в Питер — это вагон-ресторан туда-обратно, блондинка Аня, отельный номер и этот бар, где мы проводили большую часть нашего времени. Да, еще я ненавижу белые ночи — вечеринка все еще идет, а такое чувство, что уже 10 утра и нужно в университет.

Мои воспоминания из других стран, куда меня занесло: Белорусь — странное пиво, Польша — невкусная еда, Тунис — жарко, но замечательное мороженное, Испания — Сангрия, Англия — Сангрия, Бельгия — кофе, Голландия — красивые газоны, Франция — отель, приятель Дима, английская водка, парк развлечений на утро, Германия — Шнаппс и отдельно говяжьи ребра под соусом (невероятно вкусно!), Марокко — красивый промышленный порт со старыми рабацкими сейнерами (у меня есть несколько фотографий, если кому-либо интересно, я обязательно пошлю), Канарские Острова — вулкан, находящийся возде трассы ралли Санта Круз и водное поло в бассейне, Америка — капитализм и меркантильность.
Serge
Новачок
Новачок

Повідомлення: 293

Повідомлення VooDoo » 02 листопада 2007, 23:48

Serge
Ти півсвіту об"їздив :)

я був в Англії, в Лондоні. Такого гарного міста ще не бачив. Дуже сподобалось. Тільки вот британський акцент важко сприймаю на слух. На відміну від американського. Там я був в Сан-Франциско, Сакраменто, Оукленді, Ріно. Штати сподобались. Особливо Санфран. Оукленд - місто гангстерів)). Дуже брудне, з купою чорних...
No one. Ever. Really. Dies.

junglist movement!!!

Зображення
VooDoo
V.I.P.
V.I.P.

Повідомлення: 1285

Повідомлення WIIP » 03 листопада 2007, 00:01

класно)))) :-D
ееее...ее......
WIIP
Мешканець форуму
Мешканець форуму

Повідомлення: 794

Повідомлення Serge » 03 листопада 2007, 04:41

Мне тоже Лондон очень понравился, в отличии от Нью Йорка; хотя Вашингтон О.К. тоже чем-то похож на этот британский город, возведенный в консервативных традициях.
Serge
Новачок
Новачок

Повідомлення: 293

Повідомлення Ganka » 07 листопада 2007, 22:30

Была в Росии В Питере и Прибалтике.
Питер мне напомнил жуткий рынок, где через каждый метр орут: "экскурсии на лодках, дворцы..." Это ужасно!!! К сувенирам вообще лучше не подходить! Заклюют!
В прибалтике холодно(((
В беларусии была только на какой-то станции, когда ещё ребенком ехала на поезде проездом и сильно захотелосьв туалет, а он был закрыт и я выбежала из поезда что-бы пописять под березкой)))) Вот и все воспоминания о этой чудесной стране со зверушками на национальной валюте)))
Была в Польше. Красиво. соглашусь с Serge, еда - невкусная! Ничего сьедобного за 3дня пребывания я там не съела! Зато узнала что такое колтуны и земляка))) ДА, и если Вам будут предлогать "запиканку" в Польше никогда не соглашайтесь!!!!!!!!!!
Ganka
Мешканець форуму
Мешканець форуму

Повідомлення: 802

Повідомлення AZIZ.beavers » 07 листопада 2007, 22:57

Был в России. г.Смоленск - мочевой пузырь России(не было ни дня когда там не шел дождь)
Был в Египте.(Был там в 9 или в 10 лет понравилось.Хочу есче но думаю уже не пропрет)
Был в Турции 2 раза.(В 11 лет и в 15.Непонравилось вообще.)
AZIZ.beavers
Володар
Володар

Повідомлення: 1588

Повідомлення RuDI » 28 квітня 2009, 20:04

был в России и Турции :-D очень хотелось бы в Японию и Англию :grin:
I'm a firestarter!
RuDI
Новачок
Новачок

Повідомлення: 201

Повернутись до Інше