Аудиокассеты The Prodigy - есть у кого?

Любі теми, які не ввійшли в попередні розділи

Модератори: SJ, valeron

Re: Аудиокассеты The Prodigy - есть у кого?

Повідомлення Циба » 20 квітня 2016, 14:14

@A1,
Та да... Просто декілька місяців тому запостав "для наступних поколінь" порядка 10 касет на Discogs, які у мене ше залишились в наявності. Проте декілька касет, включно із цією, я десь провтикав, і навряд чи колись зможу їх знайти у себе. Власне, вчора випадково натрапив на ту фотографію, і це єдиний наразі випадок за останні років 10-15, коли б я зустрічав фото, зображене на футболці, хоч якось. Дивно, але той же Google видає фотографії тоннами, але ці -- ні. Флешбек, в общєм. Може, хтось й допоможе. :)
Циба
Новачок
Новачок

Повідомлення: 130

Повідомлення Циба » 08 травня 2016, 20:14

theprodigyontour кльові -- цілий вечір зависав :D У Gold Lion ще одна касета була чорна із фото, що нижче (здається там було дві або три на фронті і, можливо, котрась з них - скріншот з Кітом із Breathe). На жаль, я її втратив, здається, першою. Пам'ятаю лише, що це була ще одна "хітова" збірка, проте на ній було й таке, що почув вперше:

* Jericho
* Your Love (Remix)
* section 3 та section 4 із Dirtchamber Sessions

Обкладинка всередині була білою із звичайним друком.

1996.10.11 – Brixton Academy, London, England

Зображення
Циба
Новачок
Новачок

Повідомлення Циба » 31 жовтня 2016, 17:07

Циба написав:Знаю, шо форум більше мертвий, ніж майже мертвий, але все ж спробую.

Колись у мене була касета у фіолетовій чи темно-синій обгортці, трекліст якої дуже нагадував оцей реліз: https://www.discogs.com/The-Prodigy-Bes ... se/7940238 (який в мене також був), хоч і трішечки, буквально на один-два треки, відрізнявся. Назву релізу достеменно не пам*ятаю (можливо, "BEST HITS 2000"?), але, по ходу, можу хіба згадати, шо назву групи було написано білими буквами з червоним контуром (гарнітура така жирна, без засічок, гліфи дуже округлі), і не було (або значно меншим кеглем було надруковано) артикля "the". На обкладинці було групове фото (здається, у квадратній рамці), яке частково можна можна побачити на цьому фото: http://telegraf.by/img2/newsmain/2016-0 ... 31h356.jpg . Видавець, наскільки я пам*ятаю, не львівський Gold Lion, тому, ймовірно, шо касета була "всеукраїнська". Всередині обгортка 99% була чорнобіла, і, здається, без фото, лише трекліст.

Якщо у когось є інформація стосовно даного релізу, чи хтось може закинути оригінал фото -- відгукніться, будь-ласка. Заздалегідь вдячний.

Сьогодні в одній із спільнот у vk чувак виклав футбколку з тією ж фотографією, проте у нього вона чорнобіла (на касеті 100% була кольорова фотографія, де Флінт був в оранжевому):

Зображення

А-ну, хоч хтось. :D

--------------

EDIT:

Фото, по-моєму, зроблено тоді, коли й це фото (хоча на фото з обкладинки кольори були видозмінені, і Кіт 100% пам*ятаю на тому фото був в оранжевому):

Зображення
Циба
Новачок
Новачок

Повідомлення рів » 17 квітня 2017, 15:52

Існує дуже приємно, щоб знайти людей, які мають ту ж пристрасть. Вітаю вас :)
рів
Новачок
Новачок

Повідомлення: 1

Повідомлення Torkkol » 30 жовтня 2017, 01:19

Its a good post..keep posting and update the information.selfie stick....
192.168.0.1
Torkkol
Новачок
Новачок

Повідомлення: 1

Поперед.

Повернутись до Інше

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість