Знайомства на вечірках

Нічне життя. Огляди найкращих клубів.

Модератори: SJ, valeron, N-Dru

Познайомившись на вечірці, я:

Опитування закінчилось 15 лютого 2008, 07:36

Можу собі дозволити секс зразу ж після вечірки
6
43%
Ні в якому разі не дам навіть натяку на секс!
2
14%
Дам маленький натяк на інтим;))
6
43%

Всього голосів : 14

Повідомлення A1 » 01 листопада 2005, 20:36

раз немає продовження цієї історії, думаю того чувака обламали :grin:
.:Fuck ’em and their law:.
A1
Адмін
Адмін

Повідомлення: 2582

Повідомлення N-Dru » 04 листопада 2005, 20:57

Я пам'ятаю тільки два рази, коли знайомився з дівчиною на дискотеці. Одного разу мене відшили :oops:, а другий раз був досить успішним :-D.

В принципі, я ніколи не задаюсь метою піти на паті і з кимось познайомитися. Не думаю, що нормальна дівчина буде зав'язувати близькі стосунки на дискотеці. Хоча завжди є вийнятки і ніколи не треба зарікатися. Як то кажуть: трафунки бувають розмаїті 8) .
N-Dru
Модератор
Модератор

Повідомлення: 699

Повідомлення mcandre » 05 листопада 2005, 13:13

A1 написав:раз немає продовження цієї історії, думаю того чувака обламали

Думаю, що ні. Я, просто, не цікався і його не бачив.
Не думаю, що нормальна дівчина буде зав'язувати близькі стосунки на дискотеці.

Думаю, що немає певного місця для зав'язування близьких стосунків. Ти ж не знаєш, де зустрінеш цікаву для тебе людину. Просто, атмосфера вечірки сприяє знайомствам.
трафунки бувають розмаїті

а де так кажуть? :D
mcandre

Повідомлення mcandre » 05 жовтня 2006, 16:24

Я вже не схильний сприймати знайомства на вечірках серйозно, оскільки:
1) Темно - не видно обличчя дівчини. Познайомишся і на наступний день при зустрічі це зовсім інша людина.
2) Голосно лунає музика і не чути, що дівчина говорить і як. На наступну зустріч тобі може не сподобатись голос, вимова дівчини. І може виявитись, що вам немає про що спілкуватись.
3) Ви обоє трохи випили - для тебе дівчина після випитого у 2 рази стає гарнішою:)

Знайомлячись на дискотеці, ти купуєш кота в мішку. Тому, мені здається, що не варто розраховувати на щось серйозне:)
mcandre
Модератор
Модератор

Повідомлення: 511

Повідомлення Ecosee » 06 жовтня 2006, 23:58

mcandre
шось в тебе дость різко поглядт змінились... :grin:
Eddie Cochran
Ecosee
V.I.P.
V.I.P.

Повідомлення: 417

Повідомлення N-Dru » 07 жовтня 2006, 00:15

Тут треба розібратися про які стосунки йде мова, про серйозні, чи коли просто пає***лісь і разбєжалісь? А на рахунок вівільнення енергії чи щось в тому роді (як було сказано вище), то можна придумати купу варіантів. Наприклад, можна поковбаситись і вивільнити енергію. :bdance: :yeah: :grin:
N-Dru
Модератор
Модератор

Повідомлення mcandre » 07 жовтня 2006, 17:26

Ecosee, погляди майже ті самі. Як каже один мій друг - поставлю дівчину раком і обличчя не буде видно:)
mcandre
Модератор
Модератор

Повідомлення N-Dru » 07 жовтня 2006, 22:53

mcandre
Ай, ай, як негарно... :oops: Не можна так говорити. Дівчата також люди зі своїми почуттями і всякими там штуками, їх також треба поважати.
N-Dru
Модератор
Модератор

Повідомлення AZIZ.beavers » 26 жовтня 2006, 15:51

Как по мне на пати надо тусить,а знакомиться надо после(если конечно в состоянии) :-x
AZIZ.beavers
Володар
Володар

Повідомлення: 1588

Повідомлення Ganka » 01 березня 2007, 23:41

mcandre написав:Ecosee, погляди майже ті самі. Як каже один мій друг - поставлю дівчину раком і обличчя не буде видно:)

Кашмарно говорит твой друг!!!!!!!!!!!! Может следует посмотреть сперва ему на свою физиономию!?
Ganka
Мешканець форуму
Мешканець форуму

Повідомлення: 802

Повідомлення SPITFIRE » 02 березня 2007, 02:23

:grin: да в основном молодежь на диско идет на отрыв всего, так в общем диско для(выпивона, туц-туц, секса)..
а девушку поставили раком не видно ее лица, так и девушке - ее делают раком, и она не видит его :grin:
SPITFIRE
Новачок
Новачок

Повідомлення: 267

Повідомлення BIKEoff@ » 02 березня 2007, 09:36

Я не люблю знакомится на вечеринках, тем более с продолжением. Даже будет правильнее сказать что я вообще так не делаю. Хотя кому как, Есть такие парни и девчонки которые специально для знакомств в клуб ходят, и они нормально воспринимают пик-ап, секс и всё такое. Многие говорят что занимаясь сексом с практически незнакомцем, они могут себе позволить то чего на позволяют себе в постели со своим партнером(пранем, девушкой, женой, итд). У меня взгляды абсолютно противоположные.Короче на вечеринках нада гоцать, и отрыватся, а потом прийти домой и нырнуть под одеялко к любимому(любимой, мужу, жене, мишке плюшевому, итд).
B.I.K.E.O.F.F.: Being Intended for Killing, Efficient Observation and Forbidden Fighting
BIKEoff@
Новачок
Новачок

Повідомлення: 228

Повідомлення mcandre » 02 березня 2007, 12:16

думаю, що дівчину, що дозволяє на вечірці щось більше, ніж поспілкуватись/потанцювати/випити трошки, можна розглядати як таку, що здатна на подібні дії не тільки з тобою, а ще з кимось на наступній вечірці. тому її не варто сприймати серйозно :grin:
mcandre
Модератор
Модератор

Повідомлення BIKEoff@ » 02 березня 2007, 12:19

Вот! так я ж про тоже! и кроме того это както противно, вдруг оно больное чем-то, и вообще, чужое тело это неприятно жутко :grin: :bee:
B.I.K.E.O.F.F.: Being Intended for Killing, Efficient Observation and Forbidden Fighting
BIKEoff@
Новачок
Новачок

Повідомлення: 228

Повідомлення Ganka » 02 березня 2007, 13:03

А ко мне почему-то на подобных туснях пристают одни козлы, которые мне совершенно не интересны! Какой-то тупой закон! Вот, например, когда в последний раз была в клубе - то по дороге туда приставали, там цеплялись и даже таксист! А один незнакомый хотел прямо в такси ко мне хотел прыгнуть! Не, ну это вообще! :x :x :x
И самое интересное, я ж не Анжелина Джоли! И каблуки не ношу! Люблю суперстары и "уличную одежду"!
:smile:
Ganka
Мешканець форуму
Мешканець форуму

Повідомлення: 802

Поперед.Далі

Повернутись до Клуби та вечірки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість