Делимся впечатлениями о концерте

Все про концерти Prodigy в Києві: 1998/2006

Модератор: SJ

Повідомлення Andrey » 04 червня 2013, 23:48

и так мое впечатление это АХУЕТЬ ПРОСТО!!!!!!!! ЕЩЕ ЛУЧЩЕ ЧЕМ В ПРОШЛЫЙ РАЗ!!!
Вот только ебаные реперы заеб... если кто знает че за група назовите,нужно обосрать их :-D
и как всегда воздуха нехватало,организаторы дибилы,такие концерты только на открытом воздухе нужно проводить да еще и лето на дворе.
Andrey
Новачок
Новачок

Повідомлення: 5

Re: Делимся впечатлениями о концерте

Повідомлення Riddick » 05 червня 2013, 20:06

FLAME-XIII виклав на торент свою відеозйомку концерту
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4457934
vkontakte.ru/id13884855
Riddick
Новачок
Новачок

Повідомлення: 17

Повідомлення Циба » 06 червня 2013, 12:01

>> и как всегда воздуха нехватало,организаторы дибилы,такие концерты только на открытом воздухе нужно проводить да еще и лето на дворе.

від грози/граду/астєроїдів ніхто не застрахований

-----

це вдруге мені пощастило побувати на виступі цих просто до неймовірного крутих дядьок. скажу чесно, найкращим інтро за всю історію виступів, принаймні з тих, шо бачив, -- World's on Fire, якого, на жаль, не було на користь Vooodoo People, який би набагато краще вписався десь посеред концерту. стосовно нового матеріалу не можу нічого сказати, оскільки відчуваю, шо наразі прибитий цвяхами до старих продіджів: Jetfighter не справив ніякого враження, як і A.W.O.L.

Breathe -- круто. за всі 15 років, скільки я є прихильником цих британців, пісня мені настільки в печінках сидить, шо я можу її послухати ну хіба раз на рік-два. проте, абсолютно по-новому це коли пісня звучить наживо, і весь натовп несамовито підспівує про важливість процесів дихання ))) оскільки Breathe став дуже непоганою вокальною розминкою, Omen на цей раз підспівував увесь зал разом. можу лише уявити, як це бути в такі моменти на сцені. Poison не дуже сподобався, як і те, чим він закінчився. насправді, цей трек, імо, не є таким, шоб аж дуже. Thunder -- кльово, хоч і в доволі ненависному мені дабстеп-виконанні, та й зал, таке враження, не розумів, шо це за пісня. а дивно )

особисто великою несподіванкою для мене стала присутність Religion [Trance U Down Mix]. хлопаки, та це ж ті Prodigy, які в 90-і робили мелодичні ремікси, які надовго засідають в голові з дитинства. дуже гарно, хоч і дуже коротко. на мить я навіть подумав, шо Ліем захоче поставити Skylined, аби доповнити треки, проте цього не сталося. і тим не менше, саме за Religion, цей прекрасний олд-скул, величезне дякую Ліему )) Firestarter... в мене таке враження, шо чим далі по часовій осі від The Fat of the Land -- тим менше кого цікавить підспівувати давно затерті до дірок слова. на цей раз, як мені здалось у порівнянні з 2009-им роком, навіть приспіву не було чути з залу. а шкода. трек легендарний, і навіть на відкритті останніх літніх олімпійських ігор у Лондоні кліп на Firestarter, як і самих Prodigy, показали ледь не як один із символів Британії. чи то людям тепер просто все-одно. Run with the Wolves -- думка про нього така ж як і в 2009-ому: дуже потужний трек для живого виконання, і дуже сухий і несмачний в студійному виконанні. проте цього разу публіка порадувала більше ) напевно через вищий BPM )

Spitfast. хлопаки, каюсь, думав спочатку, шо це Wake the Fuck Up, якого мені наживо не доводилось чути :D дуже енергійна річ. A.W.O.L... та ну, сподіваюсь, шо після виходу альбому моя думка зміниться на краще. Omen Reprise / Invaders Must Die [Liam H Re-Amped Version] -- оце то, за шо мені Prodigy дуже подобались: мелодичність вперемішку з потужністю звучання. ці два треки особисто я би слухав й слухав, і шкода, шо людині властиво ненавидіти потім стільки разів переслухане )

Smack My Bitch Up -- ше одна легенда. ше раз відверто: я їбав присідати, простіть мене ) сам колектив так і прихильники ростуть, а тому вже дядєнькам не завжди виходить сісти "на кортачькі" після "everybody get the fuck down" ) мене хтось з-заду так хотів також в "ґет даун", шо ледь джинси не стягували ) іншим разом, коли буду в кращій формі, обов*язково також повністю присяду ) Take Me to the Hospital -- шо-шо, але цей трек мене слабо радує взагалі. я би час від часу хоч би Piranha ставив натомість, проте люди дуже і дуже позитивно реагували на цей трек, тому я просто не маю права казати, шо він поганий )

Ліем вирішив добити публіку олдовими треками, за шо йому насправді величезне дякую ше раз. Guns Reprise / Their Law -- пам*ятаю, як дехто з Росії єхидно посміхався, коли опісля концерту в Києві у 2009-ому Their Law була виконана в Москві чи в Пітері ) моя реакція тоді була якоюсь на кшталт: "та ну, ну Their Law -- ну і?", проте я бачу, шо дуже навіть помилявся, оскільки це ше один трек, який наживо звучить просто неймовірно у порівнянні з альбомною версією. дуже потужно, але ж, рєбзя, а чого ж середніх пальців так мало було? ( Hyperspeed (G-Force Part 2) -- це просто божественно і дуже вже неочікувано. чесно, я не слухаю найсучаснішої музики як такої, оскільки мої музичні уподобання уже давно сформовано і я просто потрошки стаю мамонтом у тому плані ) до чого я веду: я й досі вважаю, шо Experience зараз звучить дуже кумедно, неагресивно, ну таке як щастячко, тому думав, шо Ліем ніколи вже не буде ставити такого ))) і тим не менше, наживо трек звучить свіжо і смаковито. як і очікувалось: хору не вийшло ) я не здивуюсь, якшо багато хто вважав, шо це нова пісня, яка неодмінно ввійде до How to Steal a Jet Fighter :D це був кайф. ну і на завершення, як годиться, -- легенда із легенд, найвеличніша робота Ліема, з якої я почав своє знайомство з тоді ше дуже фріковатими на вигляд і дуже молодими хлопцями ))) і тут я, інтроверт по природі, який живе своїм життям, відчув як це неперевершено, коли багатотисячний натовп вже через силу підспівує безсмертний приспів Out of Space ))) я би хотів, аби Ліем до останнього свого концерту вибирав в якості фінального акорду саме Out of Space, і хто би шо не казав -- такий трек не може набриднути ;)

та й все, задоволені фанати змучено йшли залою під Stand Up, викручуючи свої футболки і терплячи наявність своїх мокрих штанів на собі ) я можу сказати, шо це був найкращий концерт в моєму житті (хоча і досвіду не так вже й багато: хіба ше Marilyn Manson / Rob Zombie). всім присутнім на концерті -- велике дякую ) мені здалось, шо в кінці посмішки не сходили з облич Максима і Кіта ) вони того заслужили )
Востаннє редагувалось Циба в 06 червня 2013, 20:02, всього редагувалось 1 раз.
Циба
Новачок
Новачок

Повідомлення: 130

Повідомлення Andrey » 06 червня 2013, 12:31

Аууу люди,больше ниукого нет впечатлений что ли????Куда все пропали,в контакте чтоли висят,епты нах вам этот контакт форум на это дело есть!!!!!!!!!!!!
Я вообще подумываю как бы рвонуть в Британию на последний концерт 24.06.2013 время еще есть какраз
8)
Andrey
Новачок
Новачок

Повідомлення bossak » 06 червня 2013, 19:51

Концерт отличный, свет, звук все понравилось. Вот только стоял в фан 2, далековато, хотя и висел на заборе, прямо за пультами. В следующий раз нужно поближе к сцене билеты брать.
bossak
Новачок
Новачок

Повідомлення: 4

Повідомлення A1 » 06 червня 2013, 19:56

bossak

на продігі треба брати тільки 1 фанзону, але і бути готовим, що буде МЯСО :)

Зі всіх київських концертів, на яких я був (2006/2009/2013) - цьогорічний мені найбільше сподобався.
Класна публіка підібралась в 1 фан-зоні , майже не було випадкових пасажирів, всі відривались.

Звук доречі мені не дуже сподобався в плані якості звучання, міг бути кращим.
.:Fuck ’em and their law:.
A1
Адмін
Адмін

Повідомлення: 2575

Повідомлення Циба » 06 червня 2013, 20:09

>> майже не було випадкових пасажирів, всі відривались.

насправді треба просто звикнути, шо аудиторія Prodigy росте разом із самим колективом. є люди, яким вже в силу свого віку (ну чи положення) вже не дуже пасує "м*ясуватися" ))) мені здалось, чи дійсно було так, шо на цьому концерті школоти не було? нє, ну я знаю, шо зараз період ЗНО, проте все ж )) та й ше: коли я минулоріч вперше побував на Marilyn Manson у Москві, я здивувався, шо на його виступ прийшло доволі багато старших дядьків 45+ у вільному одязі, які просто дивилися на перформенс )) з одного боку і тішить, шо аудиторія дорослішає, проте і продігі не молодшають. але це таке )) неодмінно піду ше раз -- нехай приїздять )
Циба
Новачок
Новачок

Повідомлення A1 » 06 червня 2013, 20:17

Циба

Про випадкових пасажирів: в 2009 році їх кількість явно кидалась в очі, таке враження що вони на вечірку до осадчої прийшли і їх жорстоко "на :-x "

про школоту: я навпаки відмітив, що було багато віком 16-20 років, які відривались, підспівували, чим я був здивований, адже вони ще буди дуже маленькі, коли був пік популярності групи.
A1
Адмін
Адмін

Повідомлення Циба » 06 червня 2013, 20:21

були на одному концерті, а настільки різні враження :D буває :D
Циба
Новачок
Новачок

Повідомлення bossak » 07 червня 2013, 18:10

Просто пару лет назад на Ван Бюрена ездил, так там небыло фан зон, поэтому я не знал что это такое, вот и лоханулся.

А нащет пасажиров, так прямо возле меня два клиента прыгнули через забор, правда охрана их сразу вывела из зала. И было пару оленей которые по головам ломились куда то. А одна вхлам пьяная девочка, лет 17-18, сначала висела на этом же заборе(в прямом смысле слова), а через 15 мин. она уже прыгала в фан 1, незнаю как она туда попала. И такое ощущение, что в радиусе 10 метров, мы с братом одни были трезвые (не то что бы все готовые, но поддатые), а неподалеку кто то даже планчик покуривал. В следующий раз нада ехать не на машине, а на маршрутке, и роздавить бутылочку коньячка на двоих :)
bossak
Новачок
Новачок

Повідомлення: 4

Повідомлення RuDI » 09 червня 2013, 20:36

палю видосы, эхх крутота
когда же я на них попаду уже... :cry:
I'm a firestarter!
RuDI
Новачок
Новачок

Повідомлення: 188

Повідомлення A1 » 10 червня 2013, 21:33

RuDI написав:палю видосы, эхх крутота
когда же я на них попаду уже... :cry:

а в чому проблема, вроді їхала машина з Харкова
A1
Адмін
Адмін

Повідомлення Andrey » 11 червня 2013, 15:06

кто хочет поехать в UK на последний концерт могу помочь с билетами на самолет,в плане продажи,продам билеты за 40% от реальной стоимости? контакт в пм
Andrey
Новачок
Новачок

Повідомлення NEON » 07 липня 2013, 10:59

Було мясо!:) Відривався майже під сценою перші 8 пісень. Потім виплюнувся, відчував, що через нестачу води в організмі здохну. Напившись недешевої води, що продавалась в Палаці спорту, повернувся в фан 1, і одразу поринув в кільце слему:) Там було не гірше чим під сценою. Дихати легше, простору для стрибків, і набігу стінка на стінку вистачало. Всім дуже дякую за слем:) Все було мегакруто!
P.S. Звук як на мене був набагато кращим чим в 2009-му., дуже якісним, насиченим і мега гучним.
P.P.S. Світлове шоу теж мегакрутое, особливо сподобалось під час Hyperspeed.
P.P.P.S. Шкода, що не було екранів. Не знаю, що там бачила в фан 2, чи на дальніх секторах. Також фігово для дальніх глядачів те що в палаці спорту дуже низька сцена. Хоча в фан 1 все було прекрасно видно:)
Ну і власне гурт як завжди на висоті!:) Вони не старіють, і віддаються на всі 100%. Молодці.
P.P.P.P.S. І дяка Ліаму за автограф:)
id11208861
NEON
Новачок
Новачок

Повідомлення: 63

Повідомлення Циба » 06 жовтня 2013, 14:20

Циба написав:Smack My Bitch Up -- ше одна легенда. ше раз відверто: я їбав присідати, простіть мене ) сам колектив так і прихильники ростуть, а тому вже дядєнькам не завжди виходить сісти "на кортачькі" після "everybody get the fuck down" ) мене хтось з-заду так хотів також в "ґет даун", шо ледь джинси не стягували ) іншим разом, коли буду в кращій формі, обов*язково також повністю присяду )

за 3 міс. скинув 20 кг, я в чудесній формі і готовий до мяса під SMBU
а тому, Продігі кохані, гайда до України ше разочок :D
Циба
Новачок
Новачок

Повернутись до Prodigy в Києві 1998/2006

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість