Голосування за футболки до концерту

Все про концерти Prodigy в Києві: 1998/2006

Модератор: SJ

Повідомлення KLEIH » 02 серпня 2006, 09:06

хм
і чому ж?
перед Максимкової футболки майже взагалі безкоштовний
eXhaustic-ов- :oops: я бля тебе не правельно зрозумів :D порахував зад Макса як перед а зад це пред-SJооогго сам заплутався :roll: :mad: :shock: :oops: -вощем я зрозумів можна й так чомуб і ні :wink:
KLEIH

Повідомлення Serial Killer » 02 серпня 2006, 14:07

KLEIH написав:Serial Killer-пріва чувак Одесса руль :smile: цещ ти поблизу від мого рідного міста живеш :wink:
.................................................
Ну думаю приїхали,взагалі чого ми чекаемо?,час иде а нам треба ще все докінця з друкуванням данного дизайну (я думаю що вариант SJ) де й скільки він буде коштувати а потим ще гроші зібрать!киньте в мій аватар мишкою якщо не помиляюсь,думаю якщо ми будемо чекати то ніяких кординальних змін це не пренсе вощем я що гадаю висловлю думку багатьох №2-SJ переможець!(хоча мені хотілось Макса №3) може займемось справою!!
8)

РЕСПЕКТ!!! :lol:
Mess with the Best, Die like the Rest
Serial Killer
Новачок
Новачок

Повідомлення: 66

Повідомлення Serial Killer » 02 серпня 2006, 14:07

НАРОД!!!
Так когда можно будет заказывать футболочки???)))
Mess with the Best, Die like the Rest
Serial Killer
Новачок
Новачок

Повідомлення: 66

Повідомлення Kowalski » 03 серпня 2006, 02:55

Ой народ, чё творится - то, оказывается я не успел, ладно - вот так выглядит мой вариант футболки, хочу услышать Ваше мнение:

Зображення

Вобщем этот вариантр обойдётся где-то гривен 75, т.е. 15$ грубо говоря. Вот... :wink:
I hear Thunder
Kowalski
V.I.P.
V.I.P.

Повідомлення: 367

Повідомлення mcandre » 03 серпня 2006, 07:17

такі кольори написів вже не в моді)
mcandre

Повідомлення KLEIH » 03 серпня 2006, 09:11

Kowalski-хе ось чел :smile: нарешті ти знами!!
-та ну нормальні кольори :wink: Kowalski-ти казав в тебе ще фудболки е?! давай викладай :grin: -чому перед не виклав!??? :roll:
KLEIH

Повідомлення Максимко Навіжений » 03 серпня 2006, 18:04

Ніхто не вкурсі, виготовити футболку в одному екземплярі можна? Бо, чесно кажучи, мій смак явно не збігається зі смаком більшості і якщо я і піду на концерт в якійсь з представлених футболок, то або в своїй, або в футболці Kowalski. Сорі, але решта не пре. :? Голосую за варіант 2.
Зображення
Максимко Навіжений
V.I.P.
V.I.P.

Повідомлення: 519

Повідомлення A1 » 03 серпня 2006, 18:06

Максимко Навіжений
можна, просто дорожче вийде чим масово замовляти
.:Fuck ’em and their law:.
A1
Адмін
Адмін

Повідомлення: 2575

Повідомлення Kowalski » 03 серпня 2006, 22:53

KLEIH написав:Kowalski-хе ось чел :smile: нарешті ти знами!!
-та ну нормальні кольори :wink: Kowalski-ти казав в тебе ще фудболки е?! давай викладай :grin: -чому перед не виклав!??? :roll:

Насчёт цветов не уверен - вполне модно, сейчас как раз развивается мода на японский стиль. Он как раз так и выглядит - розовый с чёрным.
Футболки других вариантов только в доработке, просто я не совсем уверен на счёт дизайна и цвета, поэтому пока не выкладываю. Кстати, KLEIH, это перед как раз и есть, задняя сторона с обычной надписью - http://www.prodigy.com.ua/.

Кстати народ, что там насчёт стикеров, вы стикеры желаете делать, я вот быстро набросал, типа бонус к футболке прилагается - 3 шт.:D Рздаётся сугобо среди фанов как память о концерте. Вот первый вариант стикера, предлагаем свои :D

Зображення
I hear Thunder
Kowalski
V.I.P.
V.I.P.

Повідомлення Kowalski » 03 серпня 2006, 22:57

Максимко Навіжений написав:Ніхто не вкурсі, виготовити футболку в одному екземплярі можна? Бо, чесно кажучи, мій смак явно не збігається зі смаком більшості і якщо я і піду на концерт в якійсь з представлених футболок, то або в своїй, або в футболці Kowalski. Сорі, але решта не пре. :? Голосую за варіант 2.

Ок можна тогда сделать что-нибудь совместное, чтобы всем было хорошо и все остались довольны :D
I hear Thunder
Kowalski
V.I.P.
V.I.P.

Повідомлення mcandre » 04 серпня 2006, 07:18

Кстати народ, что там насчёт стикеров
дуже хороша ідея :smile:
mcandre

Повідомлення KLEIH » 04 серпня 2006, 09:17

Kowalski
Максимко Навіжений
я з вами хочу макса фудболку варіант поеднання теж рулить!! :smile: та всеж таки давайте визначемо по голосуваню загальну фудболку :wink:
KLEIH

Повідомлення Kowalski » 04 серпня 2006, 11:28

KLEIH написав:Kowalski
Максимко Навіжений
я з вами хочу макса фудболку варіант поеднання теж рулить!! :smile: та всеж таки давайте визначемо по голосуваню загальну фудболку :wink:

Давайте, но каждый хочет свой вариант :D
Поэтому будем действовать сообща :-D
I hear Thunder
Kowalski
V.I.P.
V.I.P.

Повідомлення Максимко Навіжений » 04 серпня 2006, 19:40

Kowalski написав:
Максимко Навіжений написав:Ніхто не вкурсі, виготовити футболку в одному екземплярі можна? Бо, чесно кажучи, мій смак явно не збігається зі смаком більшості і якщо я і піду на концерт в якійсь з представлених футболок, то або в своїй, або в футболці Kowalski. Сорі, але решта не пре. :? Голосую за варіант 2.

Ок можна тогда сделать что-нибудь совместное, чтобы всем было хорошо и все остались довольны :D

Всі(практично) вроді і так задоволені...навіть я. Тобто мене влаштовує те що в мене буде не така футболка як у решти :wink:
Зображення
Максимко Навіжений
V.I.P.
V.I.P.

Повідомлення: 519

Повідомлення Rumya » 05 серпня 2006, 10:41

ребят, как можно заказать футболку?
Rumya
Новачок
Новачок

Повідомлення: 11

Поперед.Далі