Відгуки та враження від гігу в Катовіце

Все про майбутні і попередні концерти

Модератор: SJ

Повідомлення A1 » 07 травня 2006, 15:09

breaker
відео буде невідомо коли, бо не вдалося у Львові скинути його мені на комп. тому спочатку Ваван пришле його eXhausticу, а він вже надіюсь мені
.:Fuck ’em and their law:.
A1
Адмін
Адмін

Повідомлення: 2582

Повідомлення Вован(Запоріжжя) » 07 травня 2006, 15:53

breaker
может и так но эта фотка у меня идет после той что я вместе с ним!!! т.е я вначале провтыкал и не сфотал а потом он отвернулся и я уже как бы на его фоне получился потом взял автограф и еще раз сфотал(когда он поднял голову)!!
Вован(Запоріжжя)
Новачок
Новачок

Повідомлення: 11

Повідомлення Вован(Запоріжжя) » 07 травня 2006, 15:57

A1
Все с экзостика и мидава можешь числа 10-11 требовать видео!! я им отправил!!!
Там основное и +мой бонус!!!
Вован(Запоріжжя)
Новачок
Новачок

Повідомлення Максимко Навіжений » 07 травня 2006, 16:46

Круть :smile:
Зображення
Максимко Навіжений
V.I.P.
V.I.P.

Повідомлення: 523

Повідомлення KLEIH » 07 травня 2006, 16:53

фото на 5 не-на 12 з + :smile: :smile: :grin:
KLEIH

Повідомлення midav » 07 травня 2006, 22:03

Вован(Запоріжжя) написав:A1
Все с экзостика и мидава можешь числа 10-11 требовать видео!! я им отправил!!!
Там основное и +мой бонус!!!

Да мы постараемся все видео выложить побыстрее --
кстати Вован -- как там качество видео/звука -- порадуй нас :):)
midav
V.I.P.
V.I.P.

Повідомлення: 76

Повідомлення Вован(Запоріжжя) » 08 травня 2006, 13:50

midav
качество видео на 4(из-за размытости) а звукан наверно на 3 :mad: сильно много постороннего шума!!!!
Вован(Запоріжжя)
Новачок
Новачок

Повідомлення eXhaustic » 08 травня 2006, 18:38

eXhaustic
V.I.P.
V.I.P.

Повідомлення: 321

Повідомлення mcandre » 08 травня 2006, 20:48

респегт, чуваги! :-D
mcandre

Повідомлення Вован(Запоріжжя) » 08 травня 2006, 21:27

Вот кому интересно сподек и вывеска продиджи!

http://img328.imageshack.us/img328/1872/spodek9yi.jpg

http://img328.imageshack.us/img328/5213/prodigy4ef.jpg
Вован(Запоріжжя)
Новачок
Новачок

Повідомлення eXhaustic » 09 травня 2006, 13:06

отримав відос від Вована (респект йому!!!)
вночі буду закачувати на сервер
eXhaustic
V.I.P.
V.I.P.

Повідомлення: 321

Повідомлення breaker » 10 травня 2006, 11:53

eXhaustic
dajkyjy za fotku:) :twisted: :smile: :smile: :smile:
breaker
Новачок
Новачок

Повідомлення: 70

Повідомлення Максимко Навіжений » 11 травня 2006, 00:11

Ось я нарешті вдома. Проте, як би не хотілось написати свій звіт, додати до всього вище написаного практично нічого. Буду пробувати згадувати щось цікаве, при цьому не повторюючи вже розказаного. Почну з передконцертної обстановки. Людей під сподком коли ми прийшли вже назбиралось впоряді. Кого там тільки не було. Деколи траплялись унікали ще ті (якщо судити по зовнішності). Коли народ почав запльовуватись в середину, перед входом, як вже написав А1, було справді чути тільки російську та українську мови. Запам'яталось ще як хтось із російських фанів кричав що всі рускагаварящіє ідут бєз очєрєді. Було весело, аж поки я не побачив процес перевіряння на наявність сторонніх предметів. Людей обшукували з ніг до голови, в тому числі і там де я сховав фотоапарат (не скажу де :-x ). Я реально почав хвилюватись з цього приводу. У Вована фотік маленький і я був упевнений що йому вдасться його пронести. Хоч і мій не особливо великих розмірів, але заховати його там де сховав свій Вован (знову не скажу де :D ) мені ніяк не виходило. Проте, попри мої, а як виявилось потім, і попри переживання решти наших пацанів, фотік вдалось пронести і мені і Вовану, що нас всіх дуже обрадувало. Мушу сказати що не довго тривала моя радість, бо після початку виступу Prodigy я зрозумів що витягувати його не буду. Але про це пізніше. Після приходу на плиту, ми стали десь за 5-7 метрів до сцени і я наївний думав, що там і стоятиму до кінця концерту. Так я думав тільки поки тривав розігрів. Хоч місцевий діджей грав досить непогану музику, а тривало це на мій погляд дууууже довго, ніхто під неї не танцював, всі стояли там де стояли і я радів що зайняв собі хороше місце. А радів я дарма, бо з появою перших бітів Wake The Fuck Up, людей страшно почало носити з боку в бік. Все перемішалось і я вже нікого з наших до кінця концерту не бачив. Те що там творилося, словами не передати. Попробував підібрати пару слів, але асоціації виникають виключно з матюками :D . Там панував хаос. Якимось придурком створені хвилі буквально зривали з ніг. Встояти було дуже важко. Передімною від цих поштовхів люди валились на купу і я радів шо ще на ногах. Уже вкотре радіти довго не довелось, бо буквально за якусь хвилину так само впав я, а на мене ще з 5 чоловік. Нам швидко помогли підвестись, але шо за фігня, де мій кросівок? Й*б вашу мать!!! Я вже й не сподівався в тій живій, густій і пітній масі його знайти, принаймні до кінця концерту. Крім мене ще один пацан загубив окуляри і вдвох з ним з почерговими криками: “Курва окуляри!” Та “Курва кросовок!” намагались щось знайти. Люди зрозуміли що ми щось загубили і пробували трохи розступитись. Сумніваюсь що той пацик знайшов свою пропажу, але мені кросівок повернули. Якийсь пацан його знайшов і побачивши мою босу ногу, поплескав мене по плечі щоб я на нього звернув увагу і коли я обернувся, то побачив як він мені простягає той самий кросівок. Я його пошуріку обув і намилився з того місця. Хоча втекти від численних мош пітів мені не вдалось. Це місиво було всюди. Позаду ніби було спокійніше. Принаймні так казали наші, які на перших же треках туди спригнули. Можливо й мені так варто було зробити, бо нехватку здоров'я я відчув відразу. Час-від-часу в мене виникало бажання відійти подалі від сцени, але совість не дозволяла :D . Я все ж таки єдиний з наших, які були на плиті, мав фотік і знаючи що Вован зніматиме виключно відео просто був забов'язаний хоча б спробувати щось там сфотографувати. Проте, як я вже писав вище, бажання витягувати його з кишені в мене швидко пропало. Там важко було встояти на ногах, про те щоб щось фотографувати навіть думок не виникало. Але, так-як після трьох-чотирьох пісень сил у всіх значно поменшало, такого жорсткого місива вже не було. Саме тоді я вирішив будь-що пробратись поближче до сцени. А знаходився я на той момент вже не в п'яти, а в метрах так дванадцяти від неї.(це при тому що сам я за власним бажанням жодного кроку назад не зробив.)
Скориставшись охопившим всіх упадком сил, мені вдалось пробитися на відстань 1,5 метри до краю плити(до сцени виходило 2,5-3 метри). Саме там я і проторчав третину концерту і зробив декілька відносно вдалих знімків. Фоткав я переважно між піснями. І то, коли чув що зараз залабають ударникі, чи якийсь потужний біт - зразу же ховав фотоапарат в кишеню. Так я ледве встиг його сховати під час фаєстартера. Пам'ятаю ще такий момент: сил в мене вже нема і під час початку бітів того ж таки, якщо я не помиляюсь фаєстартера,я вже хоч і хотів би, але не можу підстрибнути, так як це робив до цього. Але народу біля самої сцени було так густо, що хотів я того чи ні, я піднімався у повітря, за рахунок того, що підстрибували всі ті хто стояв навколо мене :grin: . Насправді було дуже тісно, тому постійно ті що стояли передімною топтались по моїх ногах, а я в свою чергу - по ногах тих, хто був позаду мене. Якщо в когось падала якась річ, а таке траплялось дуже часто, то в неї було дуже мало шансів впасти на землю, так-як вона падала на когось. Той її підкидував вверх, вона знову на когось падала. Наступний з нею робив те ж саме і так продовжувалось до кінця концерту, або до того часу, поки вона якимось чином не опиниться не підлозі. Принаймні в повітрі постійно літали кєпки, курточки, футболки. Було дуже жарко, не було чим дихати і все смерділо потом. Тому той прохолодний вітерець, який час-від-часу з'являвся невідомо звідки, давав сили відриватись далі. Мушу сказати що до*уя народу лазило по головах, серед яких траплялись і дівчата. Принаймні, самому 2 рази доводилось штовхати осіб жіночої статі. Пам'ятаю, впершись одній руками в ягодиці :-D далеченько вдалось її закинути - полетіла як ракета :D .
Під кінець основної частини концерту сил вже зовсім не вистачало. Деколи вже навіть хотілось щоб все закінчилось. Але, після класно переробленого ноугуда, ніби почувши мої думки, група небагатослівно прощається і йде. Всі знають що буде біс (якийсь поляк позаду мене так і кричав:BIS KURVA!!! :) ) і дружно скандують we want more!!! Поки всі кричали, я мав можливість перепочити і після повернення групи назад на сцену продовжив відриватись під пойзон, слідом за яким заграв дізель пава, що я одразу і не зрозумів. Після того як закінчується аут оф спейс, під якого, як завжди, всі дружно співали - Ліам кланяється, група прощається, вмикається світло і під життєрадісну пісеньку Джона Пола Янга - Лав Іс Ін Зе Єр - всі з задоволеними пиками тусують на вихід. На підлозі можна побачити гору чиїхось речей та порожніх пляшок, якими кидався Макс під час концерту (Тобто кидав він їх ще повними). До речі, серед тих речей я замітив поломані окуляри. Хоч вони там такі були напевно не одні, але можливо саме їх тоді шукав пацан, який разом зі мною падав. Ще в і-неті на польському форумі якийсь чудак питався, чи ніхто раптом не знаходив фотоапарата, бо він бідолага під час концерту його загубив. Думаю що він не один такий. Кароч, знаючи що група виходитиме з чорного ходу, який знаходиться біля входу в готель, в якому ми зупинилися, я поспішив туди. Зустрівши там наших, не встигли ми толком поділитися враженнями, як я бачу - іде Ліам. Чи то крім мене ніхто так близько до сцени не був і не розгледів що в нього вуса, чи хз чому, але його ніби не впізнали. Правда хтось із наших, після того як я сказав шо йде Ліам, крикнув шось тіпа “Ей мен!”. Він одразу ж повернув до нас, зі всіма нашими поздоровався. Я запитав чи він не буде проти якшо ми з ним сфотографуємось. Він відповів що звичайно ж ні і ми прийнялись фоткатись і брати афтографи. Хтось сказав йому шо ми тіпа з України, на шо він відповів щось тіпа "ми там скоро будем". Крім А1 на це правда ніхто уваги не звернув. Перекинувшись з ним кількома фразами, дехто ще встиг взяти афтограф у Флінта, який також вийшов і схоже його впізнали відразу, бо налетіла купа фанів і охорона мусила відвести його пошвидше до машини. Те саме вона хотіла зробити і з Ліамом, але той шось там незадоволено сказавши в адресу сек'юріті продовжив роздавати афтографи. Після того як і він вже сів у машину, вона поїхала і всі сподівались ще побачити Макса, проте з невідомих причин, охорона наполегливо попросила всіх піти і ми тільки здалека бачили як він сів у машину і поїхав. Але мене це не особливо засмутило, так-як я та ще дехто з наших пацанів вранці бачили як він приїжав. Він тоді пройшовся від нас на відстані двох метрів. Я пробував його сфоткати, але жодної норм. фотки не вийшло. Зате Вован зазняв його на відео. Отак-то. Після цього всього ми зібравшись в нас в номері попили пивка та поділились враженнями. Вранці пацани поїхали на машині до дому, а ми з брейкером потусували на вокзал. Він поїхав до Кракова, а я через 2 годинки - до Вроцлава, де проторчав у свого друга аж до тепер. Мушу сказати, що страшно хочеться попасти ще раз на концерт, тому коли на наступний день після концерту з'явилась інфа про можливий приїзд групи до Києва, це не могло не радувати. Сподіваюсь все буде добре і вони таки приїдуть. Тоді вже відірвемось по повній зі всіма кому не вдалось поїхати в Катовіце. :wink:
Востаннє редагувалось Максимко Навіжений в 11 травня 2006, 15:20, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Максимко Навіжений
V.I.P.
V.I.P.

Повідомлення Максимко Навіжений » 11 травня 2006, 00:14

Ніфігасє. Ну і настрочив. Думав 3 речення написати :grin:
Ну, хоч нічого нового я не написав, але можливо хоч трохи вдалось передати ту атмосферу, яка була на концерті :shock:
Зображення
Максимко Навіжений
V.I.P.
V.I.P.

Поперед.Далі

Повернутись до Концерти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей